Ryby mają głos, czyli Rybna Fiesta wraca do parku

Miasto z Wizją / 21.07.2021 / Komentarze
Super impreza już w najbliższą niedzielę

W niedzielę 25 lipca, przy Muszli Koncertowej w szczecineckim Parku Miejskim, będziemy mogli uczestniczyć w kolejnej odsłonie Rybnej Fiesty.

Pierwsza edycja tej imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i  turystów. W tym roku atrakcji również nie zabraknie.

- Dzięki fundacji Ratuj Ryby będzie można poznać funkcjonowanie ekosystemów wodnych, oczywiście w formie zabawy. Liczne konkursy i nagrody to magnes, który z pewnością na długo zatrzyma najmłodszych uczestników. Symulator  łodzi żaglowej, stosika gastronomiczne, mini dyskoteka, miasteczko dzieci, pokaz ratownictwa grupy Murena, to tylko niektóre z atrakcji jakich można się spodziewać - mówi "Miastu z Wizją" Mariusz Getka, prezes Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

- Tradycyjną już wisienką na torcie, będą smażone ryby serwowane nieodpłatnie przez burmistrza i starostę  wszystkim uczestnikom Fiesty.

Jeśli więc nie macie zaplanowanej następnej niedzieli, to serdecznie zapraszam do szczecineckiego Parku Miejskiego, przy Muszli Koncertowej, w godzinach od 11 do 19.

Organizatorami wydarzenia są: Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku.

Impreza współfinansowana jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Miasto Szczecinek oraz Powiat Szczecinecki.

- Mamy jeszcze wolne miejsca na stoiska gastronomiczne i handlowe, więc serdecznie zapraszamy do współpracy podmioty, które chciałyby swoją ofertą uatrakcyjnić  Rybną Fiestę, a przy okazji trochę zarobić - kończy szef SzLOT-u.

Więcej informacji na ten temat pod nr. tel.: 536 924 998.