Są chętni na Mysią Wyspę

Miasto z Wizją / 12.02.2020 / Komentarze
Restauracja, hamaki, leżaki, dyskoteka, kino plenerowe i wiele innych atrakcji. Sezon ruszy 1 maja

Sześć podmiotów gospodarczych wyraziło chęć letniego zagospodarowania Mysiej Wyspy.

- Tyle też otrzymaliśmy ofert - mówi "Miastu z Wizją" Kamil Klimek, dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury.

- Wszystkie oferty są niezmiernie ciekawe, bardzo interesujące. Przyszli gospodarze Mysiej Wyspy poprowadzą na niej restaurację. W ofertach są też hamaki, leżaki a nawet dyskoteka oraz wiele innych atrakcji. Jeszcze w lutym spotkamy się ze wszystkimi i przeprowadzimy licytację.

Jak ujawnił nam dyr. K. Klimek, sezon an Mysiej Wyspie ruszy w piątek 1 maja.

- Oczywiście, wszystko jest uzależnione od pogody. Ale jestem przekonany, że tego lata aura będzie nadzwyczaj sprzyjająca dla Szczecinka - kończy nasz rozmówca.