Schronisko może mieć nową stronę internetową

Miasto z Wizją / 10.02.2020 / Komentarze
Aby tak się stało, potrzebne jest nasze wsparcie

Szczecineckie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt to zazwyczaj pierwsze miejsce, do którego swoje kroki kierują osoby chcące dać nowy dom bezpańskiemu zwierzakowi. Chcąc adoptować psa lub kota przyszli właściciele muszą wybrać się na ul. Rybacką, do placówki, aby poznać przebywające to zwierzaki. Wkrótce jednak będą mogli „odnaleźć” nowego czworonożnego przyjaciela nie wychodząc z domu. Aby jednak dać im taką możliwość, a jednocześnie zwiększyć szansę przebywających w schronisku zwierząt na adopcję, potrzebne jest nasze wsparcie.

Szczecineckie schronisko rozpoczęło zbiórkę funduszy na popularnej platformie. Cel to 1500 zł, które pozwolą na sfinansowanie utworzenia nowoczesnej strony internetowej, gdzie prezentowane i na bieżąco aktualizowane będą informacje o zwierzętach przebywających w placówce i czekających na nowy dom. To także pozwoli na znaczne zwiększenie zasięgu jeżeli chodzi o adopcje szczecineckich czworonogów przez osoby z innych miejscowości. Wówczas również ci, którzy mieszkają nawet kilkadziesiąt kilometrów od naszego miasta będą mogli zobaczyć zwierzaki przebywające w schronisku.

- Mając taką stronę będziemy mieli większą możliwość prezentacji naszych zwierząt. Chcemy, żeby jak najwięcej zwierzaków znalazło prawdziwy dom .Wspólnie możemy tego dokonać. Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki , którą utworzyła dla nas niezawodna Fundacja All For Animals. Prosimy o wpłaty na zakup naszej strony. Każda złotówka się liczy – zwracają się z prośbą do mieszkańców pracownicy szczecineckiego schroniska.

Póki co inicjatywę wsparło dziewięć osób, które przekazały łącznie 290 złotych na ten cel. Każdy, kto chciałby dołożyć swoją cegiełkę i dokonać wpłaty, może to zrobić TUTAJ.

Tekst: Marzena Góra