Sekcje i kluby wracają po wakacjach

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 17.09.2021 / Komentarze
Ruszyły zapisy na zajęcia prowadzone przy SAPiK-u

Przy Samorządowej Agencji Promocji i Kultury od wielu lat działają różnego rodzaju sekcje i kluby, prowadzące zajęcia zarówno dla tych najmłodszych dzieci, jak i dla młodzieży. Nie brakuje także propozycji skierowanych do osób dorosłych. Trzeba przyznać, że ze względu na rozmaitą tematykę zajęć, jest w czym wybierać.

Aktualnie działa tu ponad 30 sekcji i klubów, które obejmują m.in. zajęcia plastyczne, taniec, warsztaty muzyczne, zajęcia edukacyjne, a także te poświęcone rozwojowi, rozwijaniu pasji i zdobywaniu nowych umiejętności. Początek nowego roku szkolnego to doskonała okazja, aby dołączyć do jednej z nich.

- Zapisy ruszają już pełną parą. Jak co roku przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Wśród nich znajdziecie te, które cieszą się ogromną popularnością oraz kilka wyjątkowych nowości, tj. joga dla dzieci, zrób to sam, czy też spotkanie z komiksem – informują organizatorzy zajęć. 

Zajęcia w ramach poszczególnych sekcji i klubów ruszą od października. Niektóre z nich zostaną uruchomione jeszcze we wrześniu. O tym, na jakie zajęcia można się wybrać, jak wyglądają spotkania, czego można się na nich nauczyć oraz które z propozycji cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców – można dowiedzieć się z ulotki TUTAJ, gdzie znajduje się szczegółowa oferta oraz kontakt do prowadzących zajęcia.

Tekst: Marzena Góra