Senator Zientarski z gościną w Szczecinku

Miasto z Wizją / 08.06.2017 / Komentarze
Dyżur senatorski, spotkania z samorządowcami i młodzieżą

W poniedziałek 12 czerwca w Szczecinku przebywać będzie senator RP Piotr Zientarski.

- Pan senator zaprasza mieszkańców Szczecinka na swój dyżur senatorski. Będzie on miał miejsce w siedzibie szczecineckiej Platformy Obywatelskiej przy placu Wolności 6. Początek o godz. 17 - mówi "Miastu z Wizją" Małgorzata Bała, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Szczecinka.

- Senator Zientarski będzie naszym gościem przez cały dzień. Przed dyżurem spotka się z młodzieżą i harcerzami. Przewodnim tematem spotkania będą problemy dotykające praworządności i konstytucji. Senator spotka się również ze szczecineckim samorządowcami - burmistrzem, starostą i wójtem Gminy Szczecinek. W imieniu pana senatora gorąco zapraszam mieszkańców Szczecinka na jego dyżur.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: adwokatura.pl