Seniorzy kreatywnie zaplanowali najbliższy rok

Miasto z Wizją / 21.01.2020 / Komentarze
Wzięli oni udział w warsztatach dotyczących zarządzania czasem oraz dążenia do realizacji celów

Ci nieco starsi mieszkańcy naszego miasta, którzy regularnie uczestniczą w zajęciach organizowanych w ramach  Szczecineckiego Klubu Aktywnego Seniora, zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. A przed nimi w tym roku również sporo zadań i dążenia do wyznaczonych celów, które właśnie sami sobie wytyczyli.

Nasi seniorzy mieli okazję wziąć udział w kolejnym interesującym wydarzeniu. Teraz jednak nabyli nieco wiedzy teoretycznej dotyczącej zarządzania swoim czasem oraz skutecznego dążenia do realizacji wyznaczonych celów. W ramach szczecineckiego Klubu Aktywnego Seniora mieli oni okazję uczestniczyć w warsztatach pod hasłem „Zaplanuj z nami ten rok”. Dotyczyły one sposobów planowania i organizacji czasu, a poprowadziła je Anna Gąsiorowska – trener personalny i zarazem dietetyk.

Pierwsze tego typu warsztaty już za nami. Jednak Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o organizacji czasu, mają na to jeszcze szansę. Kolejne tego typu warsztaty zorganizowane zostaną 31 stycznia. Chętni seniorzy mogą dokonać zapisu na drugi termin, pisząc na adres mailowy k.smulczak@sapik.pl

Dodajmy, że było to pierwsze spotkanie Szczecineckiego Klubu Aktywnego Seniora zorganizowane w nowej siedzibie organizacji pozarządowych, mieszczącej się przy ul. Armii Krajowej.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Katarzyna Zielińska-Smulczak