Sesja Rady Miasta 14.09.2015 r.

• Tv
Miasto z Wizją / 14.09.2015 / Komentarze
Za nami pierwsze powakacyjne posiedzenie Rady Miasta Szczecinka.
Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Przyjęcie trzech protokołów z poprzednich sesji Rady Miasta Szczecinek: z 15.06.2015r., z 06.07.2015r. oraz z 10.08.2015r.

3. Uchwała w sprawie dokonania zmian w budżecie miasta Szczecinek na 2015 rok.

4. Uchwała w sprawie zbycia nieruchomości stanowiących własność Miasta Szczecinek.

5. Uchwała w sprawie przystąpienia Miasta Szczecinek do Kontraktu Samorządowego dla Powiatu Szczecineckiego.

6. Uchwała w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Armii Krajowej-1” w Szczecinku.

7. Uchwała w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Zachód III” w Szczecinku.

8. Uchwała w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Parkowa II” w Szczecinku.

9. Uchwała w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Jezioro Trzesiecko” w Szczecinku.

10. Uchwała w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Trzesieka I” w Szczecinku.

11. Uchwała w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie zasad wynajmowania lokali i pomieszczeń tymczasowych wchodzących w skład mieszkaniowego zasoby Miasta Szczecinek.

12. Uchwała w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania.

13. Uchwała w sprawie zmiany uchwały w sprawie powołania Rady Muzeum Regionalnego w Szczecinku.

14. Sprawozdanie Burmistrza Miasta Szczecinek.

15. Informacja Przewodniczącej Rady Miasta Szczecinek.

16. Wnioski i zapytania radnych.

17. Zamknięcie sesji.

inf. Tomasz Czuk