Skarbiec miasta bogatszy o 1,2 mln zł

Miasto z Wizją / 17.10.2019 / Komentarze
Ratusz sprzedał atrakcyjnie położoną nieruchomość przy ul. Lelewela

Dziś (czwartek 17.10) miasto przeprowadziło procedurę przetargową na sprzedaż dwóch atrakcyjnie położonych nieruchomości. Jedną z nich była działka o łącznej pow. 5266 m2 zlokalizowana w sąsiedztwie posesji należącej do Sióstr Niepokalanek przy ul. Lelewela.

- Nieruchomość (łącznie dwie działki) sprzedaliśmy za kwotę 1,212 mln zł netto - mówi "Miastu z Wizja" Joanna Kosior z Wydziału Nieruchomości Urzędu Miasta. - Działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usługową - usługi turystyki, sportu i rekreacji.

Druga ze sprzedawanych dzisiaj posesji (dwie działki o łącznej pow. blisko 7,5 tys. m2) położona przy ul. Kaszubskiej nie znalazła nabywcy. Niebawem trafi na kolejny przetarg.