Sójcze Wzgórze czeka na kolejnych lokatorów

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 14.08.2017 / Komentarze
Rozpoczął się drugi etap inwestycji, w trakcie którego na atrakcyjnie położonym osiedlu powstanie 14 nowych lokali mieszkalnych

Na Sójczym Wzgórzu trwa budowa nowoczesnego osiedla w zabudowie szeregowej. Powstają tu funkcjonalne mieszkania utrzymane w nowoczesnym stylu. Zakończył się już pierwszy etap inwestycji, gdzie z 14 dostępnych segmentów o powierzchni 137 m2 - 12 znalazło już nabywców. Na nowych właścicieli czekają jeszcze dwa lokale mieszkalne.

Tymczasem inwestor, firma INVEST LIM Sp. z o.o. z Poznania, rozpoczął już realizację kolejnego projektu. Obecnie na Sójczym Wzgórzu trwa budowa kolejnych 14 segmentów, tym razem o nieco większym metrażu.

Każde z mieszkań składa się z parteru oraz piętra. Przyszli lokatorzy do swojej dyspozycji będą mieli 144 m2 powierzchni mieszkalnej na dwóch kondygnacjach, utrzymanej w podobnym standardzie do poprzedniej inwestycji. Na parterze o powierzchni 86 m2 znajdować się będą pokój dzienny, kuchnia, łazienka, pomieszczenie techniczne oraz garaż. Z kolei na piętrze na 63 m2 zlokalizowane zostaną trzy pokoje oraz łazienka. Usytuowanie powstających właśnie budynków zostało zaplanowane zgodnie z kierunkami świata – tym samym znajdujące się przy nich ogrody zlokalizowane zostały od wschodu, natomiast słońce zachodzić będzie od frontu budynku.

Wszystkie mieszkania budowane są w wysokim standardzie – posiadać będą elektryczne rolety czy centralny odkurzacz. Z pewnością dodatkowym atutem jest znakomita lokalizacja, a także rozwiązania zapewniające przyszłym lokatorom bezpieczeństwo. Cały teren będzie ogrodzony, doskonale oświetlony oraz monitorowany, w tym każde z mieszkań zostanie wyposażone w dwie kamery zewnętrzne rejestrujące to, co dzieje się wokół budynku.

Koniec inwestycji zaplanowano na czerwiec 2018 roku, z kolei otrzymanie pozwolenia na użytkowanie powinno nastąpić do końca lipca. Aby uzyskać więcej szczegółów warto jeszcze dziś skontaktować się z inwestorem poprzez stronę internetową www.sojczewzgorze.pl

Rzuty:

(ogłoszenie)