Sójcze Wzgórze czeka na lokatorów

• Tv
Miasto z Wizją / 25.02.2019 / Komentarze
Kup atrakcyjne mieszkanie na malowniczo położonym osiedlu

Na Sójczym Wzgórzu zakończył się drugi etap budowy osiedla w zabudowie szeregowej. Powstały tu funkcjonalne mieszkania utrzymane w nowoczesnym stylu.

Domy dwukondygnacyjne o powierzchni 144 m2 składają się na parterze z dużego przestronnego salonu, kuchni, toalety, kotłowni oraz garażu. Na piętrze budynku znajdują się trzy sypialnie i łazienka. Każdy budynek wyposażony jest w automatyczną bramę garażową, elektryczne rolety zewnętrzne, instalację alarmową, instalację centralnego odkurzacza, monitoring od frontu i ogrodu, instalację pod kominek w salonie, a także w kocioł gazowy dwufunkcyjny.

Na parterze oraz w łazience na piętrze zainstalowane zostało ogrzewanie podłogowe. Ściany zewnętrzne mieszkania ocieplone są styropianem grafitowym 15 i 20 cm o bardzo niskim współczynniku przenikania ciepła. Z kolei strop nad piętrem ocieplony jest 30 cm warstwą wełny, a stolarka okienna wykonana jest na profilu VEKA z pakietami trzyszybowymi. To wszystko sprawia, że mieszkania są energooszczędne.

Każde mieszkanie znajduję się na działce o powierzchni 350 m2, więc do każdego budynku przynależy jeszcze spory ogródek o powierzchni około 200 m2.

Aktualnie drugi etap inwestycji został ukończony i budynki posiadają pozwolenie na użytkowanie. Zostały ostatnie wolne mieszkania, których cena za m2 to 2850 zł. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, www.sojczewzgorze.pl. Można również skontaktować się z  biurem inwestora lub udać się bezpośrednio na budowę.

Foto: Sławomir Włodarczyk

Wideo: Miasto z Wizją