Spędź wakacje z SAPiKiem

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 12.06.2018 / Komentarze
Wkrótce ruszają zapisy na letnie wycieczki

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury przez cały rok szkolny zapewnia najmłodszym mieszkańcom liczne atrakcje, dzięki czemu mogą oni na chwilę zapomnieć o szkolnych troskach i oddawać swoim zainteresowaniom. Kolejny raz przygotowała propozycję dla dzieci również na czas trwania wakacyjnej przerwy. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem SAPiK postanowił zadbać o produktywnie spędzony przez dzieci czas wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

- Tegoroczne zajęcia wakacyjne odbędą się w charakterze podróży, zarówno tych odległych, jak i nieco bliższych. Zabierzemy dzieci na ciekawe wycieczki m.in. do Gdyni, gdzie odbędzie się rejs dragonem oraz do Centrum  Nauki „Eksperyment”. W Jura Parku w Solcu Kujawskim kolejna dawka wrażeń w kinie 5D, muzeum ziemi i parku dinozaurów. Wycieczka do Człuchowa to moc adrenaliny, bo tam dzieci będą mogły skorzystać z różnych tras w parku linowym. Zakończenie tej wspaniałej przygody również odbędzie się na wyjeździe, bo odwiedzimy Ranczo Panderossa – zapowiadają organizatorzy.

Te i inne niezapomniane przygody rozpoczną się 2 lipca i trwać będą przez dwa tygodnie. Zapisy na wakacyjne spotkania prowadzone są osobiście i odbędą się 18 czerwca od godz. 16.00 w siedzibie SAPiK-u przy ul. Kilińskiego 1. Oferta skierowana jest dla dzieci od lat 7 z terenu powiatu szczecineckiego. Liczba miejsc ograniczona. 

Tekst: Marzena Góra