Spółdzielnia nagrodziła najpiękniejsze świąteczne iluminacje

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 23.02.2021 / Komentarze
Wkrótce ruszy kolejny konkurs, tym razem na najładniej ukwiecony balkon

Wielu z nas już odlicza dni do zbliżającej się wiosny. Świąteczne ozdoby i choinkowe lampki już dawno na powrót wylądowały w piwnicach czy schowane w kartonowych pudłach czekają w szafie do kolejnych świat, a bożonarodzeniowe drzewka już dawno uschły i pogubiły igły. Jednak niektórzy z mieszkańców wciąż – choć pośrednio – pamiętają o tym, że jeszcze kilka tygodni temu wiele balkonów czy przydomowych ogródków po zapadnięciu zmroku rozbłyskało kolorowymi lampkami i cieszyło oczy przechodniów bożonarodzeniowymi ozdobami. Te najpiękniejsze tradycyjnie zostały dostrzeżone i nagrodzone.

Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa podsumowała kolejną edycję konkursu na „Najpiękniejsze świąteczne iluminacje”. Przypomnijmy, że udział w konkursie mógł wziąć każdy mieszkaniec spółdzielni, który złożył pisemne zgłoszenie. Z kolei ich dzieła oceniała komisja złożona z przedstawiciela  Zarządu Spółdzielni, Rady Nadzorczej i Spółdzielczego Domu Kultury, która zwracała uwagę na pomysłowość, oryginalność oraz ogólne wrażenia estetyczne.

Po naradzie postanowiono przyznać I miejsce Zofii Budzyńskiej-Bednarz. II miejsce zajęła Danuta Żuprańska, a III miejsce za ozdobne iluminacje przypadło Barbarze i Wiesławowi Rak. Wśród laureatów znalazła się także Anna Dacko. Z kolei wyróżnienia otrzymali Zdzisława Matyśniak, Iwona Silistrowska, Iwona Macka, Jadwiga i Janusz Rodzik oraz Teresa i Zbigniew Kochanowscy.

Dodajmy, że już wkrótce w Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej ruszy kolejny konkurs, tym razem na „Najładniej ukwiecony balkon”. /zr/