Spotkanie z poezją Agnieszki Osieckiej

Miasto z Wizją / 04.04.2016 / Komentarze
Klub Na Obcasach zaprasza na wieczór poetycki

Klub Na Obcasach przygotował kolejną propozycję dla mieszkanek naszego miasta. Tym razem spotkanie, które odbędzie się w środę (6 kwietnia), poświęcone zostanie życiu i twórczości Agnieszki osieckiej. Dzisiejszy wieczór poetycki przez organizatorów zatytułowany został „Kochała skrzydlatych, uwodziła duszą”. W trakcie tego wydarzenia goście będą mieli okazję m.in. wysłuchać zarówno tych głośnych, jak i nieco mniej znanych wierszy poetki, które przedstawi Teresa Wojtaszczyk. Z kolei Lucyna von Schickedandantz przybliży nam historię twórczości i życia Agnieszki Osieckiej. O oprawę muzyczną tego wieczoru zadba Hanna Grodecka oraz Wojciech Więckowski.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w Piano Barze przy Centrum Konferencyjnym Zamek. Wstęp wolny.

Tekst: Marzena Góra