Sprawdź, jakie zmiany wprowadza KM

Miasto z Wizją / 28.03.2019 / Komentarze
Numery autobusów, trasy linii, nowe nazwy przystanków i przystanki na żądanie

Jak już informowaliśmy od 1 kwietnia Komunikacja Miejska znacznie zmodyfikuje rozkłady jazdy autobusów oraz zasady korzystania z usług.  Przewoźnik określił już, jakie zmiany czekają nas za kilka dni. Poniżej publikujemy treść komunikatu oraz wszelkie zmiany dotyczące poszczególnych linii:

Zmienione zostaną nazwy niektórych przystanków. Podyktowane jest, to przybliżeniem nazwy przystanku do danego miejsca np.
• Przystanek Jana Pawła II/1 Maja nazywał się będzie Jana Pawła II/ Ratusz.
• Przystanek Sikorskiego/ Gdańska nazywał się będzie Sikorskiego/ Dworzec PKP.

Część przystanków stanie się przystankami NA ŻĄDANIE, a wszystkie przystanki wzdłuż ulic Pilska, Szczecińskiej, Staszica i Trzesieckiej od godziny 19:00 we wszystkie dni tygodnia będą NA ŻĄDANIE. Należy zwracać uwagę na rozkład jazdy. Warto zaznaczyć, że na linii nr 0 i N wszystkie przystanki, są NA ŻĄDANIE na wszystkich kursach. Również przy zjazdach do zajezdni wszystkie przystanki, są NA ŻĄDANIE.

Bilet miesięczny zakupiony na linie nr 3 i 11 zachowuje ważność w pojazdach linii nr 1 ( tylko na terenie miasta).
Bilet miesięczny zakupiony na linię nr 8 i 14 zachowuje swoją ważność na linii nr 5.
Bilet miesięczny zakupiony na linię nr 13 zachowuje swoją ważność na linii nr 3.