Straż Miejska zabrała "wysłużonego" Forda

Miasto z Wizją / 09.08.2018 / Komentarze
Parking wraków przy ul. Połczyńskiej

Parking przy pętli autobusowej na ul. Połczyńskiej od pewnego czasu stał się ulubionym miejscem parkowania wraków. Ostatnio Straż Miejska doprowadziła do oczyszczenia parkingu z trzech porzuconych pojazdów. Dziś odjechał kolejny - "wysłużony" Ford.

- Wcześniej odszukaliśmy właścicieli tych wraków, którzy zabrali je z parkingu - mówi "Miastu z Wizją" komendant Straży Miejskiej Grzegorz Grondys.

- Dziś (czwartek 9.08) z parkingu został zabrany kolejny grat. Rozmawialiśmy z jego właścicielem. To mieszkaniec jednego z miast w Wielkopolsce. Przekonywał nas, że pojazd wcześniej sprzedał, ale nie potrafił powiedzieć komu, ani przedstawić dokumentów na tę transakcję. W związku z powyższym zabraliśmy grata.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Straż Miejska