Strażnicy miejscy odwiedzili Świąteczny Jarmark

Miasto z Wizją / 16.12.2017 / Komentarze
Świąteczna impreza okazała się także doskonałą okazją do przypomnienia, jak ważne jest nasze bezpieczeństwo

W miniony weekend w centrum Szczecinka trwała kolejna, trzecia już odsłona Jarmarku Świątecznego organizowanego przez Stowarzyszenie Miasto z Wizją. W jego trakcie mieszkańcy mogli przez trzy dni odwiedzać liczne stoiska, gdzie czekały na nich najróżniejsze bożonarodzeniowe ozdoby, aromatyczne wędliny, smakowite chleby, słodkie miody i wyśmienite potrawy. Wszyscy goście mogli także wspólnie bawić się podczas finałowego dnia Jarmarku.

Świąteczna impreza okazała się także doskonałą okazją do przypomnienia wszystkim, że w tym czasie, kiedy beztrosko oddajemy się zimowym zabawom, ważne jest także pamiętanie o naszym bezpieczeństwie. O tym, dlaczego tak istotne jest posiadanie przy sobie elementów odblaskowych kolejny raz przypomniała nam spec. Paulina Peciak-Nazarewska ze szczecineckiej Straży Miejskiej, która wspólnie ze swoim pomocnikiem – znaną już chyba doskonale wszystkim małym mieszkańcom żółtą pomocnicą z PSB Mrówka (fundatorem odblasków) – wręczała uczestnikom jarmaku oraz wszystkim przechodniom elementy odblaskowe przypominając, jak ważne jest dbanie o nasze bezpieczeństwo nie tylko od święta, ale i na co dzień.

W imieniu organizatorom dziękujemy funkcjonariuszom szczecineckiej Straży Miejskiej za kolejne wsparcie świątecznej imprezy.

Dodajmy, że strażnicy miejscy odwiedzili Jarmark także z będącym już na emeryturze fotoradarem, przy pomocy którego mogliśmy zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem. Efekty pracy fotoradaru podczas tegorocznego jarmarku udostępnimy na naszych łamach już wkrótce.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Straż Miejska w Szczecinku