Studenci uniwersytetu dziecięcego odebrali dyplomy

Miasto z Wizją / 04.07.2018 / Komentarze

W Szczecinku zakończył się kolejny rok akademicki. W przedostatnią sobotę czerwca Kronospan Design Center po raz ostatni w tym roku akademickim gościło studentów Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży (KUDiM).

Ponad 200 małych studentów odebrało dyplomy, potwierdzające udział w zajęciach. Ponadto, już tradycyjnie, na dzieci czekały prezenty w postaci gadżetów, ufundowanych przez partnerskie banki (zgodnie z tematyką wykładu, którą był „pieniądz”) oraz plecaki od organizatora i patrona uniwersytetu - firmy Kronospan.

KUDiM jest jednym z wielu działań na rzecz rozwoju edukacji, które potwierdzają wkład firmy w rozwój zarówno dzieci pracowników, jak i mieszkańców Szczecinka.

Kolejny rok akademicki zapowiada się naprawdę ciekawie – nowi wykładowcy, nowe tematy oraz dużo zabawy podczas warsztatów. Kronospan rozpocznie go z przytupem – pierwszych 70 studentów, zapisanych na kolejny semestr, pojedzie do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdzie dzieci będą miały okazję do świetnej nauki poprzez zabawę.

Zapisy ruszają niebawem. Informacje: strona KUDiM.