Stwórz świąteczną ozdobę i wygraj żywą choinkę

Miasto z Wizją / 02.12.2020 / Komentarze
SAPiK zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie pod hasłem „Stroimy się na święta”

Sklepowe witryny, reklamy telewizyjne czy wszechobecne mikołaje, renifery i choinki nieustannie przypominają nam o zbliżającym się Bożym Narodzeniu. Teraz spacerując miejskimi ulicami również możemy poczuć magię nadchodzących świąt. Na naszych ulicach pojawiły się już pierwsze świąteczne ozdoby.

Powoli też zaczynamy myśleć o wprowadzaniu świątecznego klimatu i przystrajaniu naszych mieszkań. Oczywiście w każdym z domów zapewne nie zabraknie też świątecznego drzewka. Teraz przygotowując się do gwiazdki mamy także okazję wykazać się kreatywnością i… wygrać ciekawe nagrody.

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury przygotowała dla naszych mieszkańców konkurs pod hasłem „Stroimy się na święta”. Aby wziąć w nim udział należy stworzyć własną dekorację choinkową, zrobić jej zdjęcie i wysłać na adres choinka@sapik.pl

Zdjęcia swoich prac można nadsyłać do 8 grudnia. Te, które najbardziej przypadną do gustu komisji konkursowej, zostaną nagrodzone prawdziwymi, pachnącymi choinkami oraz upominkami od SAPiKu.

Tekst: Marzena Góra