Święty Mikołaj odwiedzi schronisko

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 27.11.2019 / Komentarze
Ruszyła świąteczna zbiórka na rzecz bezdomnych zwierzaków

Okres przedświąteczny zawsze obfituje w różnego rodzaju akcje, które mają wesprzeć tych najbardziej potrzebujących i sprawić, żeby choć trochę polepszyć ich los. Wśród beneficjentów licznych zbiórek nie zapomniano również o tych najmniejszych, czworonożnych, zdanych często tylko i wyłącznie na człowieka.

Na portalu ratujemyzwierzaki.pl ruszyła świąteczna zbiórka zorganizowana przez fundację All For Animals. Przebiega ona pod hasłem „Mikołaj idzie do schronisk – razem zafundujmy zwierzakom wyprawkę”.  Za przekazane na rzecz zwierzaków datki zakupione zostaną świąteczne wyprawki, które trafią do schronisk w Szczecinku, Sosnowicach i Poznaniu.

- Chcemy zapewnić naszym maluchom najlepsze, pełnowartościowe jedzenie. A to zazwyczaj sporo kosztuje. Naszą spiżarnię chcielibyśmy zaopatrzyć również w trochę dodatków – informują organizatorzy zbiórki. - W skład naszej "świątecznej paki" wejdą: karma Royal Canin i Brit oraz karma dla alergików, zabawki, smaczki do tresury i zabawy, smycze, szelki, ew.  koce i podkłady.

Każdy, kto chciałby wesprzeć tę inicjatywę, może to zrobić klikając TUTAJ i przekazując datek na rzecz zwierzaków.

Tekst: Marzena Góra