• Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 19.06.2018 / Komentarze
Z hukiem pękł nadmuchany balon. Piłkarze zawiedli fanów

Takich tłumów, jak dziś w czasie meczu Polska - Senegal, szczecinecka Strefa Kibica nie oglądała przynajmniej od ostatniego meczu Polaków na turnieju Euro 2016.

Strefa zaczęła się zapełniać długo przed meczem. Rozradowani kibice w biało - czerwonych barwach ciągnęli do Parku Książąt ze wszystkich miejsc Szczecinka. Na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego w strefie nie można było włożyć przysłowiowej szpilki.

Mecz rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. Później wszyscy już wpatrywali się w telebim. Do przerwy smutek, ale i nadzieja - Polska przegrywała 0:1.

A, że nadzieja umiera ostatnia, szczecineccy fani do końca wierzyli, że nasi piłkarze odwrócą losy spotkania. Niestety, nic takiego się nie stało. Po słabej grze Polska uległa Senegalowi 1:2.

To był mecz o punkty. W niedzielę (24.06, godz. 20) zagramy mecz ostatniej szansy - z Kolumbią.

Tekst/foto/wideo: Sławomir Włodarczyk