Szczecinecka "Sobótka z Full Conactem" za nami

• Tv
Miasto z Wizją / 21.02.2023 / Komentarze
Ringowe zmagania pełne emocji

W ostatnią sobotę w hali sportowej przy ul. Wiatracznej 5 odbył się organizowany przez KSW Szczecinek  turniej kickboxingu “Sobótka z Full Contactem”, na którym wystąpili zawodnicy z różnych stron Polski. Impreza sportowa odbyła się pod honorowym patronatem Mistrza Krzysztofa Pajewskiego.

Po raz kolejny Szczecinek na chwilę stał się centrum sportów ringowych, a to za sprawą KSW Szczecinek i ogólnopolskiego turnieju kickboxingu w formule full-contactat. W zawodach wzięło udział 13 klubów z całego kraju, a zaplanowanych zostało 35 pojedynków. Zawodnicy zostali wyselekcjonowani i dobrani przez trenera Kadry Narodowej Radosława Laskowskiego - pomysłodawcy cyklu imprez promujących najstarszą formułę ringową w Polsce.

Do pojedynków przystąpiło 6 reprezentantów KSW Szczecinek:

Kacper Kuczko - zwycięża przez RSC w 1 rundzie

Hubert Moszczyński – wygrywa na punkty 3:0

Lucjan Mycyk - wygrywa na punkty 3:0

Kamil Mataczyński - remisuje

Natomiast dwaj debiutanci Danilo Peleh oraz Hubert Skwarek KSW/Samuraj przegrywają swoje pojedynki na punkty, a Mateusz Kokolski musi zrezygnować z walki ze względu na kontuzję.

- ”Sobótka z Full Contactem” to ogólnopolska impreza cykliczna, która organizowana w wielu miastach naszego kraju, natomiast nasz klub zorganizował ją już po raz drugi - mówi szef KSW Zbigniew Sołtys.

- Świetny turniej do sprawdzenia swoich umiejętności przez zawodników przed zbliżającym się trudnym sezonem startowym, ale także możliwość zainteresowania młodzieży tego typu dyscypliną sportu - mówi prezes KSW Szczecinek Zbigniew Sołtys.

Specjalne podziękowania należą się współorganizatorom: Miasto Szczecinek, Poland Fullcontact Team, Starostwo Powiatowe, OSiR, SAPiK oraz PZKB,. Dziękujemy również wszystkim sponsorom, którzy regularnie nas wspierają, a także tym, którzy są z nami pierwszy raz. To niesamowite, że chcecie wspierać naszą dyscyplinę: PSB Mrówka, Hurtownia FOREST, FiBRE KONZEPT, Park Trampolin – Tramp Klub oraz Plastrol.

Info, foto: Zbigniew Sołtys - trener KSW Szczecinek

Wideo: Gryf.tv