Szczecinecki kalendarz na 2020 rok już w sprzedaży

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 02.12.2019 / Komentarze
W tym roku SAPiK przygotował także dla nas nowość – kalendarz planszowy z wyszczególnionym każdym miesiącem

Za kilka tygodni powitamy nowy, 2020 rok. Część z nas póki co szykuje się do świąt i sylwestrowych szaleństw, nie myśląc jeszcze o kolejnych miesiącach. Jednak sporo osób już snuje plany na nieco dalszą przyszłość bądź robi noworoczne postanowienia, które przez następnych dwanaście miesięcy będzie starała się dotrzymać. W ich realizacji zdecydowanie pomoże kalendarz, pozwalając lepiej się zorganizować.

Jednak oprócz tradycyjnego książkowego, warto także zaopatrzyć się w kalendarz ścienny. A zwłaszcza taki… z lokalnym akcentem. Samorządowa Agencja Promocji i Kultury tradycyjnie jak co roku przygotowała taką propozycję dla mieszkańców i sympatyków Szczecinka. Już w sprzedaży jest bowiem coroczny szczecinecki kalendarz ścienny trójdzielny na 2020 rok.

W tym roku SAPiK przygotował także dla nas nowość – kalendarz planszowy z wyszczególnionym każdym miesiącem na osobnej planszy, a każda z nich została dodatkowo opatrzona zdjęciem przedstawiającym wybrany fragment miejskiej architektury lub upamiętniającym jakieś wydarzenie odbywające się w naszym mieście. Szczecineckie kalendarze bez wątpienia świetnie będą prezentowały się nie tylko na ścianie, ale i...pod choinką.

Każdy z kalendarzy kosztuje 20 zł. Są do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Bohaterów Warszawy 6a.

Tekst: Marzena Góra

Fot: Sławomir Włodarczyk