SzLOT zaprasza na nowy szlak rowerowy

Miasto z Wizją / 28.08.2022 / Komentarze
Bunkry poligonu Gross Born coraz bardziej przystępne dla turystów

- Od kilku miesięcy pracujemy nad tym aby oddać do Waszej dyspozycji kolejną ścieżkę rowerowo-pieszą po bunkrach dawnego poligonu Gross Born - mówi "Miastu z Wizją" Mariusz Getka, prezes Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

- Dzisiaj stanęły na niej tablice informacyjne z ciekawostkami, kodami QR kierującymi do szlaku oraz mapą, w czwartek będą także piktogramy, tak abyście mogli się po tej trasie bezproblemowo poruszać Od siebie dodajmy, że nowy szlak ma symbol TB-2.

- Trasa powstała dzięki pomocy merytorycznej i finansowej następujących instytucji: Pomorze Zachodnie, Miasto Szczecinek, powiat szczecinecki, Gmina Borne Sulinowo, Nadleśnictwo Borne Sulinowo i Poligon Gross Born - dodaje szef SzLOT-u.

Pomorze Zachodnie

Powiat Szczecinek

Gmina Borne Sulinowo

Miasto Szczecinek

Nadleśnictwo Borne Sulinowo Lasy Państwowe

Poligon GROSS BORN

Dziękujemy również Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna (ZROT)

za pomoc w realizacji naszych projektów. Serdecznie zapraszamy na szlak.

Tekst: S. Włodarczyk

Foto: SzLOT