Szukamy najpiękniejszych prezentów z naszego regionu

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 21.11.2023 / Komentarze
Wystartował konkurs „Pomorze Zachodnie najlepsze na prezent”

Pomysłowe i kreatywne firmy oferujące nietuzinkowe produkty lub usługi mogą stać się ambasadorami regionu. Właśnie wystartował konkurs „Pomorze Zachodnie najlepsze na prezent”. Do wygrania udział w świątecznej kampanii promocyjnej.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych i średnich firm z Pomorza Zachodniego. Jego celem jest wyłonienie nietuzinkowych, nowoczesnych i kreatywnych produktów i usług, tworzonych przez lokalne firmy. Każdy z 20 wyłonionych finalistów weźmie udział w szeroko zakrojonej kampanii świątecznej „Pomorze Zachodnie najlepsze na prezent”.

– Innowacyjność i kreatywność regionalnych przedsiębiorców udowadnia, że są oni najlepszymi ambasadorami Pomorza Zachodniego. Chcemy wspierać działania firm, nawet tych najmniejszych. W tym konkursie szukamy firm, które tworzą wyjątkowe rzeczy i doświadczenia, idealne na prezent bez względu na okazję – mówi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz

Każdy z 20 finalistów wybranych przez Kapitułę Konkursową weźmie udział w kampanii promocyjnej.

Tworzysz wyjątkowe przedmioty, kreujesz niesamowite wspomnienia i działasz na Pomorzu Zachodnim ? Zgłoś się do konkursu i zaprezentuj swój produkt lub usługę. Czekamy na zgłoszenia do 16 listopada 2023 r. – zachęca do udziału dyrektor Gabinetu Marszałka i przewodniczący kapituły konkursowej Krzysztof Barczyk.

W ramach kampanii dla finalistów zaplanowano specjalne, świąteczne sesje fotograficzne produktów lub usług, promocję w mediach społecznościowych Pomorza Zachodniego oraz na stronie internetowej biznes.wzp.pl. Promocyjne materiały będą towarzyszyły podróżnym na ekranach w pociągach regionalnych, autobusach i na przystankach! Dodatkowo 5 najbardziej kreatywnych i innowacyjnych pomysłów na prezent, otrzyma dedykowany materiał filmowy prezentujący firmę, produkt oraz proces produkcji.

Firmy mogą zgłosić się do konkursu poprzez stronę internetową: https://biznes.wzp.pl/pomorze-zachodnie-najlepsze-na-prezent/

Działanie realizowane jest w ramach projektu „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje - etap II” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Działanie 1.14 „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym”.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie