Tak się bawiliśmy cz.1

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 24.05.2020 / Komentarze
Plenerowy koncert w ramach trasy Letniej Sceny Eski - 2016

Tegoroczne wakacje zdecydowanie będą różniły się od tych w poprzednich latach. Wprowadzenie stanu zagrożenia epidemiologicznego nie tylko uderzyło w przedsiębiorców, uczniów i ich rodziców oraz w rozmaite gałęzie gospodarki, ale także spowodowało odwołanie niemal wszystkich kulturalno-rozrywkowych wydarzeń. Odczują to również mieszkańcy Szczecinka. Wiele cyklicznych muzycznych i rozrywkowych wydarzeń, na których bawiliśmy się w poprzednich latach w letnim sezonie, w tym roku się nie odbędzie. Część z nich zostało odwołanych, inne nie zdążyły jeszcze nawet wyjść spoza sfery planów.

Niewykluczone jednak, że jeszcze tego lata nad Trzesieckiem spotkamy się w większym gronie na którymś z dużych rozrywkowych wydarzeń. A tymczasem warto przypomnieć sobie, jak szczecinecczanie bawili się w poprzednich latach. Przenieśmy się w nieodległą przeszłość – do lipca 2016 roku. Wtedy też odbył się duży plenerowy koncert w ramach trasy Letniej Sceny Eski.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się szczecinecka formacja „Taki Projekt”, która właśnie w 2016 roku, po wielu latach nieobecności, postanowiła się reaktywować. Publiczność, która głośnymi brawami podziękowała formacji za występ, z równie dużym entuzjazmem przyjęła pojawienie się na scenie młodej wokalistki – Kasi Popowskiej. Następnie przed mieszkańcami zagrała gwiazda wieczoru, czyli zespół Kombii. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia.

Tekst: Marzena Góra