Tak się bawiliśmy cz.1

• Tv
Miasto z Wizją / 06.03.2022 / Komentarze
Plenerowy koncert w ramach trasy Letniej Sceny Eski - 2016

Wielu z nas już z niecierpliwością wypatruje końca zimy i cieplejsze pogody, a co za tym idzie – więcej okazji do wyjścia z domu i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. I choć do wakacyjnego sezonu zostało jeszcze kilka miesięcy, to wielu z nas już czeka na tegoroczny imprezowy sezon w mieście. Z pewnością tego lata nad Trzesieckiem spotkamy się w większym gronie na którymś z dużych rozrywkowych wydarzeń.

A tymczasem warto przypomnieć sobie, jak szczecinecczanie bawili się w poprzednich latach. Przenieśmy się w nieodległą przeszłość – do lipca 2016 roku. Wtedy też odbył się duży plenerowy koncert w ramach trasy Letniej Sceny Eski.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się szczecinecka formacja „Taki Projekt”, która właśnie w 2016 roku, po wielu latach nieobecności, postanowiła się reaktywować. Publiczność, która głośnymi brawami podziękowała formacji za występ, z równie dużym entuzjazmem przyjęła pojawienie się na scenie młodej wokalistki – Kasi Popowskiej. Następnie przed mieszkańcami zagrała gwiazda wieczoru, czyli zespół Kombii. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia.