Trwa budowa przejścia przez torowisko

Miasto z Wizją / 12.09.2017 / Komentarze
Budowniczowie szczecineckiej obwodnicy przygotowują się do operacji zburzenia wiaduktu

O tym, że wiadukt nad torami kolejowymi na szlaku Szczecinek - Białogard, prowadzący na Bugno i dalej do Gałowa, Trzcinna i Sporego zostanie wyburzony, piszemy dość często.

O inwestycję dopytują nasi Czytelnicy, dlatego dziś (wtorek 12.09) zajrzeliśmy na plac budowy w okolice wiaduktu. Robotnicy przygotowują właśnie teren pod budowę przejścia dla pieszych i rowerzystów. Jeszcze tej jesieni pieszy "objazd" zostanie otwarty. Zlokalizowany zostanie vis a vis wschodniej pierzei budynku Powiatowego Urzędu Pracy. Z kolei kierowcy jadący do "Eldy", PWiK i wspomnianych miejscowości pojadą objazdem ulicą Koszalińska i dalej starym traktem prowadzącym kilkadziesiąt lat temu do Koszalina.