Trwa nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych

Miasto z Wizją / 01.07.2020 / Komentarze
Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są w ratuszu do 8 lipca

Trwa nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych. Do ich obowiązków będzie należało wykonywanie czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem spisu rolnego na terenie Gminy Miasto Szczecinek. Spis będzie przeprowadzony w terminie od 1 września do 30 listopada br.

Kandydaci, którzy chcieliby aplikować na wspomniane stanowisko i podjąć się tego zadania muszą spełnić kilka warunków. Muszą mieć oni m.in. ukończone 18 lat, zamieszkiwać na terenie naszego miasta, a także posiadać co najmniej średnie wykształcenie. Muszą także posługiwać się językiem polskim w mowie i w piśmie, a także nie mogą być osobami skazanymi za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Osoby zakwalifikowane do następnego etapu rekrutacyjnego przejdą odpowiednie szkolenie. Jego ukończenie z wynikiem pozytywnym będzie warunkiem koniecznym do uzyskania możliwości kwalifikacji na rachmistrza terenowego.

Dokumenty aplikacyjne będą przyjmowane w ratuszu w Biurze Obsługi Interesanta. Termin na ich złożenie mija 8 lipca. Więcej na temat naboru można przeczytać TUTAJ.

Tekst: Marzena Góra