Trwają internetowe licytacje na rzecz WOŚP

Miasto z Wizją / 27.01.2021 / Komentarze
Możemy wybrać spośród kilkudziesięciu aukcji i wesprzeć największą Orkiestrę Świata

Każdego roku podczas kolejnych edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach wielu miast można spotkać tysiące wolontariuszy, którzy włączyli się w tę akcję, zbierając datki do puszek i wręczając w zamian za ofiarowaną pomoc symboliczne naklejki w kształcie serca. Do tej inicjatywy każdorazowy włączają się także mieszkańcy Szczecinka. Nie inaczej będzie również i tym razem, podczas 29 kwesty, która odbędzie się 31 stycznia. Wówczas Wielka Orkiestra zagra pod hasłem: "Gramy z głową! Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy".

Jednak zbliżający się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdecydowanie będzie różnił się od tych z lat poprzednich. To za sprawą trwającego stanu zagrożenia epidemiologicznego. Aby uniknąć narażania mieszkańców na potencjalne ryzyko zarażenia organizatorzy postanowili w tym roku zrezygnować z tradycyjnej imprezy w kinie. Nie oznacza to jednak, że licytacje się nie odbędą. Wręcz przeciwnie. Jednak charytatywne aukcje tym razem odbywają się online, a każda osoba zainteresowana zakupem danego przedmiotu i wsparcia Wielkiej Orkiestry będzie mogła wziąć w nich udział siedząc w swoim domu.

W serwisie możemy znaleźć także szczecineckie aukcje, dedykowane zwłaszcza mieszkańcom naszego miasta i regionu. Co możemy na nich znaleźć i przy okazji wesprzeć tegoroczny finał WOŚP?

Do wylicytowania jest szereg usług i voucherów. Wśród nich znaleźć można m.in. metamorfozę, trening personalny z doświadczonym trenerem, karnet na basen czy lekcję nauki jazdy. Ponadto do „zgarnięcia” jest także szereg voucherów do szczecineckich cukierni na tort, wizyty w salonie weterynaryjnym dla naszego pupila czy wizytę w salonie kosmetycznym. Znajdzie się też coś dla smakoszy. Mogą oni wziąć udział w licytacjach voucherów do szczecineckich restauracji.

To także okazja do zdobycia ciekawych przedmiotów m.in. okolicznościowe złote serduszko WOŚP, żelazko, bon do sklepu jubilerskiego, kalendarze, zestaw biżuterii, karnet do kina, okolicznościowa koszulka ubiegłorocznego odwołanego Biegu Osińskiego czy płyta Darii Zawiałow z autografem. Znajdziemy tu także sporo rękodzieła, jak chociażby rzeźby, maskotki, obrazy, świece, chusty, domek dla owadów, lalki i wiele innych.

Wszystkie szczecineckie aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziemy TUTAJ.

/zr/