Ukazało się grudniowe wydanie „Dzień Dobry Szczecinek”

Miasto z Wizją / 17.12.2017 / Komentarze
W najbliższych dniach do Państwa domów trafi kolejny numer naszego miesięcznika. Życzymy miłej lektury

Miło jest nam poinformować, że właśnie ukazało się kolejne, grudniowe wydanie miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”, w którym nasi Czytelnicy znajdą najważniejsze informacje o tym, co w ostatnim czasie wydarzyło się w naszym mieście.

Dziękujemy Czytelnikom, którzy dzielą się z nami swoimi opiniami na temat naszej gazety, za wszystkie pozytywne sygnały. Cieszymy się, że miesięcznik „Dzień Dobry Szczecinek” każdorazowo spotyka się z tak ciepłym przyjęciem wśród mieszkańców. To dla Was chcemy wciąż udoskonalać naszą gazetę.

Cieszymy się, że możemy spotykać się z Wami co miesiąc, aby dzielić się informacjami na temat najważniejszych bieżących wydarzeń dotyczących życia naszego miasta. Jednocześnie doceniamy to, że darzycie nas coraz większym zaufaniem, kontaktując się z nami i prosząc o pomoc lub interwencję w ważnych dla Was sprawach. Pozostałych czytelników zachęcamy do kontaktu m.in. za pośrednictwem e-maila, pisząc na adres dziendobryszczecinek@gmail.com.

Przypominamy, że szczecinecki miesięcznik jest również na Facebooku. To także łatwy sposób na skontaktowanie się z redakcją, podzielenie swoimi spostrzeżeniami czy inicjatywami. Zapraszamy do polubienia oficjalnego profilu miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”, który znajdziemy odwiedzając stronę https://www.facebook.com/dzien.dobry.szczecinek/.

W najbliższych dniach do Państwa domów trafi kolejny numer miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”. Życzymy miłej lektury.

Zachęcamy naszych Czytelników także do zajrzenia na str. 10 grudniowego wydania, gdzie czeka na Was krzyżówka z atrakcyjną nagrodą – podwójną wejściówką do kina na dowolnie wybrany seans.

Redaktor naczelny
Marzena Góra