W grudniu będziemy rozdawać choinki!

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 01.12.2020 / Komentarze
Zapraszamy do wspólnej zabawy z Plantacją Choinek DANKO

Każdego roku w tym przedświątecznym okresie powoli sporządzamy planujemy listę świątecznych potraw, wybieramy się do sklepu lub wertujemy strony internetowe w poszukiwaniu prezentów dla naszych bliskich, przygotowujemy przedświąteczne zakupy i przystrajamy nasze mieszkania. W tym czasie zapewne nikt nie zapomni także o jednym z najważniejszych dekoracyjnych gwiazdkowych „elementów”. Mowa oczywiście o choince. Po chwilowym boomie kilka lat temu na sztuczne drzewka, teraz coraz chętniej wracamy do tradycyjnych, żywych choinek, których zapach na długie dni wypełnia nasze domy.

Wówczas na kilka dni przed wigilią kierujemy nasze kroki do stoisk z choinkami zlokalizowanymi w różnych częściach naszego miasta lub wybieramy się w odwiedziny na plantację, aby znaleźć to idealne drzewko. Każdego roku mieszkańcy Szczecinka i okolicznych miejscowości wyjątkowo chętnie wybierają się z wizytą na pobliską Plantację Choinek DANKO(klik) znajdującą się w Wielisławicach koło Gwdy Wielkiej.  Tu mogą wybierać spośród kilku tysięcy drzewek i mieć pewność, że znajdą to, czego szukają.

Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić naszym Czytelnikom przygotowania do nadchodzących świąt, które w tym roku z powodu panującej pandemii zapewne będą wyglądały nieco inaczej niż w poprzednich latach, redakcja Miasta Z Wizją wraz z Panem Damianem Filem, właścicielem plantacji Danko postanowiliśmy przygotować dla was przedświąteczną zabawę, aby uprzyjemnić Wam czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę.

Pierwsza jej odsłona będzie miała miejsce w Mikołajki, 6 grudnia. Wówczas nasi Czytelnicy będą mieli okazję wygrać w naszej zabawie żywe drzewko, które następnie będą mogli odebrać w dogodnym dla siebie terminie.

To jednak nie wszystko. Od 10 grudnia aż do 23 grudnia będziemy mieli dla Was każdego dnia jedną choinkę do rozdania. Aby mieć szansę je zdobyć, zdecydowanie warto śledzić nasz portal oraz regularnie zaglądać na nasz fanpage na Facebooku. Startujemy już 6 grudnia!

Zespół redakcyjny

Foto: Plantacja Choinek DANKO