W oczekiwaniu na zabawę sylwestrową

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 26.11.2019 / Komentarze
Sprawdziliśmy, gdzie tej nocy mogą wybrać się mieszkańcy Szczecinka

Za kilka tygodni powitamy Nowy Rok. Najpierw jednak wielu z nas zaplanuje, jak spędzi tę przez wielu najbardziej wyczekiwaną noc w roku. Pomysłów na to, jak spędzić sylwestra, mamy zazwyczaj pod dostatkiem. Niektórzy z nas już od dawna dokładnie wiedzą, gdzie i z kim przywitają nadchodzący 2020 rok, inni wciąż jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji odnośnie wyboru miejsca na całonocną zabawę. Część osób, która nie przepada za hucznymi imprezami, spędzi ten czas w domu, przed telewizorem lub w gronie najbliższych znajomych czy rodziny. Ale oczywiście są też tacy, którzy nie wyobrażają sobie spokojnego wieczoru zamiast hucznej zabawy do białego rana.

Wielu mieszkańców Nowy Rok z pewnością powita na domówkach, bawiąc się wspólnie z przyjaciółmi. Inni z kolei wolą wybrać się na bal sylwestrowy do jednego ze szczecineckich lokali. Te, podobnie jak w latach poprzednich, przygotowały dla nas rozmaite propozycje na spędzenie tej nocy. Sprawdziliśmy, gdzie i za ile podczas tegorocznego Sylwestra mogą bawić się mieszkańcy Szczecinka.

Tradycyjnie już na sylwestrowe szaleństwa możemy się wybrać do Leśnego Dworu, gdzie będziemy mogli bawić się przy muzyce na żywo, którą zapewni zespół For Dance. Tu zapłacimy 260 zł za osobę, a w cenie tej otrzymamy m.in. butelkę alkoholu, lampkę szampana o północy oraz będziemy mogli skorzystać z bogatego menu. Mamy dobrą wiadomość – zostało tu jeszcze kilka wolnych miejsc.

Sylwestrowi imprezowicze bawić się będą także na Ranczo Panderossa. Tu o szampańską zabawę wszystkich gości zadba niezastąpiony DJ Przemo. Za miejsce przy zastawionym pysznościami stole zapłacimy 325 zł za osobę. Tu zabawa rozpocznie się o godz. 20.00 i potrwa do 4.00 rano. Jednak dla chętnych mamy nie najlepszą wiadomość, bowiem wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane.

Rozczarujemy również wszystkich spóźnialskich, którzy planowali wybrać się tej nocy do Domu Kolejarza. Tu ostatnie wolne stoliki zostały zarezerwowane kilak tygodni temu. Dla wszystkich imprezowiczów zagra zespół Talisman. W cenie 500 zł za parę można liczyć na smaczne dania i napoje. Mamy także dobrą wiadomość dla nieco bardziej cierpliwych osób – ruszyło już przyjmowanie rezerwacji na przyszłoroczną zabawę sylwestrową.

Ci, którzy chcieliby bawić się wspólnie w hotelu Merkury, również powinni pospieszyć się z rezerwacją, ponieważ na wszystkich chętnych czekają jeszcze wolne miejsca. Pobawimy się tu do białego rana płacąc 220 zł za osobę. Organizatorzy oferują nam dobre jedzenie i alkohol w cenie. Z kolei o oprawę muzyczną imprezy zadba DJ. Dodajmy, że w tym roku w sylwestrową noc w Merkurym królować będzie klimat PRL-u. W takim stylu utrzymana będzie całonocna impreza. Przebrania lub akcenty z tamtych czasów mile widziane.

Bawić możemy się także w hotelu Oskar, gdzie organizatorzy zapewnią swoim gościom mnóstwo pysznego jedzenia, bogate menu i całonocną zabawę przy dobrej muzyce, o którą zadba DJ. Koszt nocnych szaleństw to 230 zł za osobę. Tu również pozostały wolne miejsca. Warto się pośpieszyć z dokonaniem rezerwacji, ponieważ każdego dnia miejsc w szczecineckich lokalach na sylwestrową noc ubywa.

Wolne miejsca czekają także na wszystkich, którzy chcą spędzić tę wyjątkową noc bawiąc się w Hotelu Viki. W tym roku również tu odbędzie się sylwestrowa impreza na około sto osób. W cenie 280 zł za osobę czekać na nas będzie bogate menu, smaczne przystawki, napoje i lampka szampana. O oprawę muzyczną i dobre nastroje gości zadba DJ.  

Tekst: Marzena Góra
Foto: texarcenter.com