To warto zobaczyć - Przyroda Pojezierza Drawskiego

Miasto z Wizją / 20.05.2022 / Komentarze
Wystawa na Placu Wolności przed ratuszem - z udziałem autora

Zapraszamy na wyjątkową wystawę fotograficzną, którą już w najbliższą środę - 25 maja, zobaczyć będzie można w Szczecinku na Placu Wolności przed ratuszem - „Przyroda Pojezierza Drawskiego” w obiektywie Wiesława Andrzeja Burkiewicza.

Jedną z licznych pasji  autora jest fotografowanie przyrody, a Pojezierze Drawskie to region, który daje twórcy niemalże nieskończone możliwości, co z niesłychanym wyczuciem dokumentuje na swoich zdjęciach i bez znaczenia jest to czy pracuje On w swoim ogrodzie, czy też gdzieś w terenie. Poza oglądaniem twórczości, będzie to także okazja do rozmowy i wymiany poglądów z autorem wystawy.

Organizatorami tego wydarzenia są: SzLOT, SAPiK i Muzeum Regionalne w Szczecinku.

Działanie to jest realizowane dzięki współpracy Powiatów Drawskiego i Szczecineckiego oraz miasta Szczecinek, w ramach projektu „Pojezierze Drawskie”.

Tekst i foto: SzLOT/Mariusz Getka

Opracowanie: Sławomir Włodarczyk