Wędkarze się zbiorą i skwitują 2015 rok

Miasto z Wizją / 26.01.2016 / Komentarze
Walne zebranie "Jesiotra" w piątek 29 stycznia

Wędkarze Koła PZW „Jesiotr” spotkają się w piątek 29 stycznia na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym za rok 2015. Obrady rozpoczną się o godz. 17 - pierwszy termin, bądź kwadrans później - drugi termin, w siedzibie koła przy ul. 9 Maja 12 (świetlica na I piętrze w dawnym budynku SzOK).

W porządku zebrania zapisano m.in. sprawozdanie zarządu koła z działalności w ubiegłym roku, sprawozdania komisji: rewizyjnej (finanse koła), ds. sportu i zarybień oraz sprawozdanie z działalności Społecznej Straży Rybackiej.

- Wytyczymy także kierunki działania koła w roku bieżącym. Liczę na szeroką i owocną dyskusję w tym zakresie – mówi "Miastu z Wizją" szef „Jesiotra” Andrzej Pilzek. - Proszę wędkarzy o zabranie ze sobą legitymacji związkowych.