Weekend pod znakiem teatrów ulicznych

Miasto z Wizją / 04.08.2020 / Komentarze
Czeka nas także wieczorny ognisty spektakl

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich, którzy ubolewają nad tym, że szczecinecki Art Piknik w tym roku nie mógł się odbyć. Teraz będą oni mieli jednak okazję poczuć klimat tej wyjątkowej imprezy i wspólnie się bawić.

- Organizatorzy Art Piknik Festiwalu mają przyjemność zaprosić na spektakle teatrów ulicznych oraz wieczorny pokaz Fire Show – mówi Rafał Staniszewski, współorganizator Art. Pikniku. - Wydarzenie to odbędzie się w najbliższą niedzielę, 9 sierpnia w parku miejskim przy pomoście centralnym położonym obok liceum.

Wystąpią kolejno: godz. 16:00 Rufi Rafi Show (Jelenia Góra), godz. 18:00 Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi (Łódź) - „Irria i Eana, czyli jak żyć swoim życiem”, godz. 20:00 Teatr Czerwona Walizka (Jelenia Góra) - „Moja terapia”, godz. 22:00 Fire Show - „Siostry ognia”. Pierwszy spektakl skierowany jest do najmłodszych widzów, kolejny dla młodszych i starszych, a wieczorny dla starszych osób.

Ponadto w ciągu dnia na pomoście rozbrzmiewać będzie muzyka na żywo. Partnerzy imprezy: Eko Rybka, Oryginalny Sok, Anwil Art, Alert Systemy Monitoringu Starostwo Powiatowe, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, kwiaciarnia Stokrotka, Abex, Amper, Roman Band, Boogie Show.

Tekst: Marzena Góra