Weź udział w konkursie, wygraj piękną choinkę

• Tv
Miasto z Wizją / 10.12.2022 / Komentarze
Zapraszamy do wspólnej zabawy z Plantacją Choinek DANKO

Każdego roku w tym przedświątecznym okresie powoli sporządzamy listę świątecznych potraw, wybieramy się do sklepu lub wertujemy strony internetowe w poszukiwaniu prezentów dla naszych bliskich, przygotowujemy przedświąteczne zakupy i przystrajamy nasze mieszkania. W tym czasie zapewne nikt nie zapomni także o jednym z najważniejszych dekoracyjnych gwiazdkowych „elementów”. Mowa oczywiście o choince. Po chwilowym boomie kilka lat temu na sztuczne drzewka, teraz coraz chętniej wracamy do tradycyjnych, żywych choinek, których zapach na długie dni wypełnia nasze domy.

Wówczas na kilka dni przed wigilią kierujemy nasze kroki do stoisk z choinkami zlokalizowanymi w różnych częściach naszego miasta lub wybieramy się w odwiedziny na plantację, aby znaleźć to idealne drzewko.

Każdego roku mieszkańcy Szczecinka i okolicznych miejscowości wyjątkowo chętnie wybierają się z wizytą na pobliską Plantację Choinek Danko znajdującą się w Wielisławicach koło Gwdy Wielkiej. Tu mogą wybierać spośród kilku tysięcy drzewek i mieć pewność, że znajdą to, czego szukają.

Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić naszym Czytelnikom przygotowania do nadchodzących świąt i czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę, redakcja Miasta z Wizją wraz z Panem Damianem Filem, właścicielem plantacji Danko postanowiła przygotować dla was przedświąteczną zabawę. Wszystko po to, by wziąć udział w konkursie i wygrać piękną choinkę.

Szczegóły zabawy, TU:

Redakcja Miasto z Wizją

Plantacja Choinek DANKO serdecznie zaprasza całe rodziny na wyprawę po choinkę.  Mega zabawa dla maluszków biegających wśród pachnących choinek. Świeże powietrze, zapierający dech w piersiach spacer po choinkowym lesie i wybór tej najpiękniejszej, pachnącej choinki.

- Z kilkunastu tysięcy sztuk choinek, każdy znajdzie z pewnością najpiękniejsze dla siebie drzewko - zapewnia Damian Fil, właściciel plantacji.

Wielką atrakcją jest przejażdżka na przyczepce podczepionej do wiekowego traktora - Ursusa C-328. Po udanym choinkobraniu czeka na Państwa ognisko z kiełbaskami, zupa z kociołka, wiejski smalczyk z ogórkiem, kawa, herbata oraz grzane wino.  To wszystko w radosnej, świątecznej atmosferze!

W sprzedaży Plantacja Choinek DANKO posiada świerki pospolite, świerki srebrne oraz jodłę kaukaską, cięte lub doniczkach. Wszystkie oferowane drzewka są formowane, co w efekcie daje piękny kształt choinki.

Plantacja zlokalizowana jest w Wielisławicach, ok. 10km od Szczecinka. Jadąc od Szczecinka w Gwdzie Wielkiej, za kościołem należy skręcić w prawo i jechać w kierunku miejscowości Żółtnica. Opuszczając Gwdę Wielką dojadą Państwo do przejazdu kolejowego, za nim skręcamy w lewo, a następnie w prawo. Jadąc, po lewej stronie będą Państwo mijać inną plantację. Aby dojechać do Plantacji DANKO należy przejechać jeszcze ok. 700 m. Dlatego proszę zwracać uwagę na nasze banery reklamowe.

Zapraszamy na plantację codziennie w godzinach 8.00-16.00.

Od 15-go grudnia prowadzić będziemy sprzedaż choinek również w Szczecinku przy ul. Kościuszki 22, (teren byłego Nadleśnictwa Szczecinek) w godzinach 9.00-18.00.