Więcej miejsc siedzących na przystankach autobusowych

Miasto z Wizją / 29.10.2019 / Komentarze
Miasto zleciło wykonanie 24 dodatkowych siedzisk. Już dotarły do Szczecinka

Wraz z początkiem sierpnia zakończyły się prace związane z montażem nowych, multimedialnych wiat przystankowych. Od tego czasu mieszkańcy oczekujący na przyjazd autobusu mogą swobodnie już z nich korzystać. Niemal od razu pojawiły się pierwsze uwagi pasażerów co do nowych przystanków.

Choć od początku zbierały one sporo pochwał od mieszkańców, to jednak wielu z nich zauważyło, że brakuje na nich dostatecznej ilości miejsc do siedzenia. Burmistrz Daniel Rak, po wysłuchaniu uwag użytkowników nowych przystanków, uwzględnił ich sugestie i zdecydował o zwiększeniu ilości miejsc siedzących w obrębie nowych wiat.

- Słuszne uwagi mieszkańców dotyczące ilości miejsc siedzących na nowych przystankach multimedialnych zostały uwzględnione. Miasto zleciło wykonanie 24 dodatkowych ławek – powiedział wówczas burmistrz Daniel Rak.

Dodatkowe siedziska właśnie pojawiły się na przystankach. To spowodowało podwojenie ilości miejsc siedzących.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk