Wielki Turniej Leśników już w sobotę przed Zamkiem!

Miasto z Wizją / 28.07.2015 / Komentarze
Już w najbliższą sobotę, 1 sierpnia 2015 roku, od godziny 14:00 na terenie rekreacyjnym przed Centrum Konferencyjnym ZAMEK w Szczecinku mieszkańcy miasta i naszego regionu oraz turyści będą świadkami i uczestnikami niezwykłego Turnieju Trzech Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych: Piły, Szczecina i Szczecinka!
Rozegranych zostanie 10 widowiskowych konkurencji, w których zmierzą się ze sobą reprezentanci rywalizujących dyrekcji, nadleśnictw oraz przedstawiciele pracujących na ich terenie Zakładów Usług Leśnych. Zawody wędkarskie, okrzesywanie, rzuty do kosza, siatkówka plażowa, wyścig smoczych łodzi, wycinanie stołka... to tylko niektóre z konkurencji, w których będą ze sobą rywalizować. Podczas Turnieju będą również dostępne stoiska gastronomiczne oraz namioty edukacyjne. Tradycyjnie nie zabraknie też konkursów z drobnymi leśnymi upominkami oraz malowania twarzy.
Zapraszamy serdecznie do kibicowanie leśnikom i wspólnej zabawy!

info: SAPiK

Jak wyglądała ubiegłoroczna rywalizacja można obejrzeć poniżej.

Oprócz tego w ten weekend również:

Zdjęcia:
szczecin.lasy.gov.pl