Wojewoda na "tak" - darmowe autobusy stały się faktem

Miasto z Wizją / 24.07.2019 / Komentarze
To jedna ze sztandarowych obietnic wyborczych burmistrza Daniela Raka. Na jej spełnienie burmistrz miał 5 lat. Spełnił w kilka miesięcy

Nic już nie stoi na przeszkodzie, by od niedzieli 1 września br. mieszkańcy Szczecinka mogli za darmo jeździć autobusami Komunikacji Miejskiej. Wojewoda Zachodniopomorski opublikował właśnie treść uchwały Rady Miasta Szczecinka z dn. 19 czerwca w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego - bez uwag.

Od 1 września pojedziemy za darmo. Ten przywilej będą też miały zwierzęta podróżujące pod opieką właściciela. Pasażer KM nie wniesie też żadnej opłaty za przewożony bagaż.

Darmowe przejazdy miejskimi autobusami to jedna ze sztandarowych obietnic wyborczych burmistrza Daniela Raka. Na jej spełnienie burmistrz miał 5 lat. Spełnił w niespełna rok.