Wspólnie świętowali i lepiej się poznawali

Miasto z Wizją / 20.10.2019 / Komentarze
Kolejne spotkanie Klubu Aktywnego Seniora

W poniedziałek, 21 października ci nieco starsi mieszkańcy naszego miasta spotkali się na wspólnym świętowaniu. Było to kolejne spotkanie w ramach działającego w Szczecinku od kilku miesięcy Klubu Aktywnego Seniora. Okazja również była nie byle jaka – tego dnia wspólnie świętowano Ogólnopolski Dzień Seniora.

Była to także doskonała okazja do dłuższych rozmów, wspólnego spędzenia czasu i lepszego poznania się nawzajem. - Jednym z celów klubu jest umożliwienie naszym klubowiczom nawiązywanie nowych znajomości – zaznacza Katarzyna Zielińska-Smulczak, koordynatorka szczecineckiego klubu.

Tego dnia na wszystkich gości czekało mnóstwo atrakcji. Wzięli oni udział m.in. w licznych grach i zabawach, dzięki którym mieli oni okazję nawiązać ze sobą kontakt i lepiej się poznać. Nie zabrakło również niespodzianki w postaci występu "Pasjonatek". Z kolei smaczny poczęstunek przygotowały panie ze Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Klub Aktywnego Seniora