Wybrali się na spacer po podwodnym lesie

• Tv
Miasto z Wizją / 06.12.2020 / Komentarze
Grupa nurków podzieliła się swoimi wrażeniami

O tym, że pod powierzchnią wody można nie tylko spotkać ciekawe znaleziska, ale także obserwować toczące się zupełnie inaczej życie zamieszkujących wody stworzeń, nie trzeba nikogo przekonywać. Ale zapewne nie każdy wie, że w pobliżu Szczecinka, nieopodal Bornego Sulinowa zanurzając się w wodną toń można zobaczyć prawdziwy podwodny las. Wiedzą jednak o tym nurkowie z Czaplinka, którzy postanowili nie tylko wybrać się tu na eksplorację, ale także podzielić się swoimi wrażeniami i odkryciami.

Pełny reportaż z tej wyprawy zamieszczony został na portalu LokalnyReporter.pl. Podczas takiej wyprawy zawsze są duże mocje. Teren podwodnego lasu to bardzo dobre miejsce do nurkowania, zwłaszcza, że ukryte pod wodą drzewa nie tylko leżą na dnie, ale również i stoją pionie, co daje wrażenie jak byśmy byli w prawdziwy lesie. Takich podwodnych ciekawostek nie ma regionie. Warto odwiedzić to miejsce – przyznał w wywiadzie udzielonym wspomnianemu medium Emil Kozak z czaplineckiej szkoły nurkowej Euforia DIVE.

Zachęcamy naszych Czytelników do obejrzenia materiału filmowego, w którym nurkowie opowiedzą o tym niecodziennym miejscu.

Tekst: Marzena Góra

Wideo: LokalnyReporter.pl

Artykuł: Grupa nurków odwiedziła podwodny las. Co zobaczyli?