Wygraj podwójną wejściówkę na „Botoks” Patryka Vegi! Akt.

Miasto z Wizją / 17.09.2017 / Komentarze
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe

29 września swoją premierę będzie miało nowe dzieło autora przebojów „Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet. „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru. O jego jakość zadba doborowa, pełna gwiazd ekipa aktorska.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na premierowy seans filmu "Botoks", który odbędzie się w piątek, 29 września o godz. 22.30.

Aby wygrać wejściówkę wystarczy dziś (wtorek, 19września) pomiędzy godz. 10.00-15.00 przesłać na adres mg@miastozwizja.pl maila z poprawna odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak nazywają się aktorki, które w filmie „Botoks” wcielają się w rolę Beaty i Patrycji.

Wśród osób, które prześlą do nas prawidłową odpowiedź na powyższe pytanie, rozlosujemy zwycięzcę, który otrzyma wejściówkę na seans. W wiadomości prosimy również o podanie numeru telefonu kontaktowego.

Aktualizacja: Podwójną wejściówkę na seans otrzymuje pan Przemysław J. Gratulujemy!

Tekst: Marzena Góra
Foto: filmweb.pl