Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Czesława Mozila

Miasto z Wizją / 02.02.2017 / Komentarze
Artysta wystąpi przed szczecinecką publicznością 10 marca wraz z duńską grupą Arte dei Suonatori

10 marca przed szczecinecką publicznością wystąpi Czesław Mozil. Artysta wraz z duńską grupą Arte dei Suonatori odwiedzi Szczecinek w ramach trwającej trasy koncertowej promującej ich najnowszy album.

- Na koncercie pojawią się piosenki z pyty „Księga Emigrantów , cz.2” ,która będzie miała premierę w marcu 2017 – zapowiadają muzycy. - Słodko-gorzkie teksty Michała Zabłockiego swobodnie łączą żartobliwą narrację z dużą dawką autoironii. Tytuły i treść piosenek nawiązują do znanych i lubianych przez wszystkich Polaków wierszy oraz popularnych rymowanek z lat dziecięcych: „Mam trzy latka” „Lokomotywa” „Kaczka”. Nie zabraknie również znanych przebojów zespołu Czesław Śpiewa, jak i utworów z muzyki klasycznej.

Jak informują organizatorzy trasy koncert Czesław Śpiewa&Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat współczesnej muzyki popularnej.

Tymczasem dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na to muzyczne wydarzenie.

Aby wziąć udział w konkursie należy dziś (środa, 1 marca) punktualnie o godz. 17.00 przesłać na adres mg@miastozwizja.pl maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: W jakim mieście urodził się Czesław Mozil?

Pierwsza osoba, która punktualnie o godz. 17.00 prześle prawidłową odpowiedź na powyższe pytanie, otrzyma podwójne zaproszenie na koncert (prosimy o podanie w treści wiadomości również nr telefonu kontaktowego).

Zapraszamy także do śledzenia fanpage’a miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek” na Facebooku. Tu w najbliższy weekend również będziecie mieli okazję wygrać kolejną wejściówkę na koncert Czesława Mozila.

Tekst: Marzena Góra
foto: Czesław Mozil