Wypełnij ankietę o Szczecinku

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 02.02.2021 / Komentarze
Ratusz prosi o opinię - o usługach publicznych i najważniejszych potrzebach

Miasto Szczecinek jest członkiem partnerstwa terytorialnego pod nazwą „Partnerstwo Powiatu Szczecineckiego”. W związku z tym Urząd Miasta zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii mieszkańców o miejscu, w którym żyją: usługach publicznych i najważniejszych potrzebach. Ankieta jest anonimowa. Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu.

Jak poinformował rzecznik prasowy Urzędu Miasta Mateusz Ludewicz, nasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych.

- W ramach partnerstwa  przygotowujemy obecnie wspólną strategię rozwoju, aby starać się o fundusze pomocowe, w tym unijne, na realizację zadań, które w największym stopniu poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców. Wierzymy, że jej realizacja przyczyni się do powstrzymania emigracji młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów ze Szczecinkiem - mówi M. Ludewicz.

UWAGA! Ankieta będzie aktywna w dniach: 25 stycznia - 7 lutego. Link do ankiety dostępny będzie TUTAJ.

Tekst (opracowanie): Sławomir Włodarczyk

Foto: SAPiK/S. Włodarczyk