Youtuberka zaprosiła widzów na wycieczkę po Szczecinku

• Tv
Miasto z Wizją / 29.07.2020 / Komentarze
To jej kolejna wizyta w naszym mieście

Mieszkańcy naszego miasta i przyjezdni, którzy regularnie goszczą nad Trzesieckiem, często zdążyli się już przyzwyczaić do widoku mijanych budynków, skwerów, parkowych alejek i ulicznych zakamarków. Jednak na wielu tych, którzy goszczą tu pierwszy raz, nasze lokalne widoki robią wrażenie – głównie pozytywnie. W sieci niekiedy możemy natknąć się na relacje wideo czy blogowe wpisy z eskapad podróżników, którzy odwiedzają nasze miasto.

Podobny materiał został opublikowany trzy miesiące temu w serwisie YouTube na kanale „Travel and Food TV” (teraz zmienił on nazwę na „Its MyrnaG”), który powstał w listopadzie minionego roku. Prowadzi go mieszkająca obecnie w Polsce zagraniczna youtuberka, która w ostatnim czasie odwiedza miejscowości położone w naszym województwie, a zrealizowanym materiałem dzieli się ze swoimi widzami. Przybliża swoim widzom nie tylko dane miejsca, ale także na swoim kanale pokazuje, jak przyrządzić prawdziwe polskie dania.

Teraz prowadząca kanał postanowiła ponownie odwiedzić nasze miasto i zrealizować tu nieco dłuższy materiał dla swoich widzów. Nie tylko spędziła tu więcej czasu, ale także odwiedziła więcej lokalizacji. Film ten pojawił się w sieci tydzień temu. Tym samym kolejny raz mamy możliwość podejrzenia, co przyjezdnym gościom spodobało się w naszym mieście najbardziej i jakimi widokami chcą dzielić się ze swoimi odbiorcami.

Tekst: Marzena Góra