Zaginął dom - Endriu

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 01.08.2020 / Komentarze
Cierpliwie czeka w schronisku na nowych, kochających opiekunów

Decyzja o przygarnięciu pod swój dach czworonoga może być podjęta w kilka minut lub przez wiele tygodni analizowana pod każdym kątem. Niezależnie od tego, jak długo zajęło nam postanowienie o tym, aby dać dom i otoczyć opieką zwierzaka, warto poświecić jeszcze chwilę i zastanowić się, gdzie skierować swoje kroki szukając swojego wymarzonego pupila.

Zanim podejmiemy decyzję o kupnie psa lub kota, zdecydowanie warto najpierw odwiedzić szczecineckie schronisko i rozważyć adopcję jednego z podopiecznych placówki. Tu, w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt na nowy dom czeka kilkadziesiąt zwierzaków, które codziennie z nadzieją wypatrują „swojego” człowieka. Na swój nowy, odpowiedzialny dom czeka również Endriu.

- Endriu to ok 8 letni pies. Trafił do schroniska po interwencji Straży Miejskiej. Przebywał na działkach bez dostępu do jedzenia i picia. Potrafi chodzić na smyczy i jest fajnym kompanem do zabaw - mówią zgodnie pracownicy schroniska.

Każdy, kto byłby zainteresowany adopcją zwierzaka ze szczecineckiego schroniska, może skontaktować się z pracownikami placówki dzwoniąc pod nr tel. 510 954 037 lub pisząc maila na adres schronisko@pgk.szczecinek.pl


Tekst: Marzena Góra
Zdjęcia: Schronisko w Szczecinku