Zagra dla nas Kombii i Kasia Popowska

Miasto z Wizją / 12.07.2016 / Komentarze
Artyści wystąpią 22 lipca na Letniej Scenie Eski

Kalendarz szczecineckich letnich imprez dosłownie pęka w szwach. W najbliższych dniach czeka nas sporo muzycznych (i nie tylko) atrakcji. Art Piknik, inscenizacja zdobycia szczecineckiego bunkra połączona z Piknikiem Historycznym, II rajd Dixi Old Mobile, Turniej Leśników RDLP, Szczecinecki Weekend Biegowy, Gra Miejska, a na deser XIII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych "Gąsienice i Podkowy" w Bornem Sulinowie - to tylko niektóre z propozycji przygotowanych dla mieszkańców Szczecinka, ich gości, turystów i wczasowiczów.

W wakacyjnym „rozkładzie jazdy” nie zabrakło także kolejnego koncertu w ramach tegorocznej, piątej już edycji Letniej Sceny Eski. Wielkie plenerowe wydarzenie odbędzie się 22 lipca na palcu koncertowym przy ul. Kołobrzeskiej. Początek wielkiego grania o godz. 17.

W tym roku Letnia scena odwiedzi 16 polskich miast, gdzie zagrają najpopularniejsi polscy artyści. O tym, jaka gwiazda pojawi się w danej miejscowości, dowiadujemy się zazwyczaj na kilka tygodni przed wydarzeniem. Wiadomo już, kto wystąpi przed szczecinecką publicznością.

Tego dnia na scenie zagra dla nas legenda polskiej sceny muzycznej – grupa Kombii, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wiadomo już także, że mieszkańców do wspólnej zabawy zaprosi również Kasia Popowska, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, której rozgłos przyniósł utwór „Przyjdzie taki dzień”.

Dodajmy, że impreza ta jest biletowana. Jednorazowe bilety wstępu na teren placu koncertowego (2 zł/osoba) dostępne będą w dniu koncertu w kasach przed wejściem na plac.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Kasia Popowska/Kombii