Zamieszkaj w samym sercu Szczecinka

Miasto z Wizją / 17.01.2019 / Komentarze
"Nasze lokale cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących najlepszego dla siebie miejsca do życia"

Szczecinek to piękne miasto. Cały czas się zmienia i rozwija. Z roku na rok staje się coraz bardziej nowoczesne, nie tracąc jednocześnie uroku miejscowości turystyczno-rekreacyjnej.

To miasto talentów. Lista znanych osób urodzonych w Szczecinku jest długa, a to potwierdza tylko, że jest to miejsce niezwykłe. Urodzili się tutaj lubiani aktorzy Jarosław Boberek czy też Paweł Małaszyński. Stąd pochodzi wspaniała rockmanka Małgorzata Ostrowska, projektantka mody Ewa Minge oraz Dorota Dziekiewicz-Pilich, twórczyni statuetki Nagrody Muzycznej Fryderyka. To tylko przykłady świadczące o tym, że to miasto ma potencjał.

Warto tu mieszkać! Grupa Kapitałowa Progress przygotowała ofertę skierowaną do każdego, kto chciałby pozostać tu na dłużej. Oferujemy przepiękne, komfortowe lokale mieszkaniowe oraz usługowe. Mieszkania większe i mniejsze, ale zawsze z pomysłem i niekonwencjonalne. I to w samym sercu Szczecinka - przy ulicy Wyścigowej.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli spełniać swoje marzenia. W naszej ofercie znalazły się zatem mieszkania z ogródkiem, gdzie można odpocząć i zrelaksować się. Dla tych, którzy cenią sobie komfort, przygotowaliśmy dwupoziomowe mieszkania, w których świetnie można oddzielić przestrzeń kameralną (sypialnię) na górze, od przestrzeni codziennej na dole. Do tego oferujemy przepiękny taras, na którym można bez pośpiechu wypić o poranku aromatyczną kawę.

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i wiemy, że kluczem jest przede wszystkim funkcjonalność, lokalizacja oraz dopasowanie do indywidualnych oczekiwań osób poszukujących swojego miejsca na ziemi. Lokalizacja istotnie wpływa na podejmowanie decyzji przy wyborze mieszkania bądź lokalu usługowego. Dobre usytuowanie budynku zapewnia nam swobodne funkcjonowanie, nie narzucając na nas ograniczeń i zapewniając nieskrępowany dostęp do wydarzeń kulturalnych i punktów usługowych. I taka jest właśnie lokalizacja naszego obiektu – w samym centrum miasta. To miejsce idealne do życia. Znajduje się ono nieopodal głównych arterii miasta i deptaka, zaledwie kilkadziesiąt metrów od centrum handlowego oraz kawiarni i lokali gastronomicznych, a urzędy i banki są w zasięgu kilku kroków. Z kolei osoby ceniące wypoczynek na łonie natury z pewnością docenią sąsiedztwo parku i możliwość spacerów ukwieconymi alejkami, a także bliskość jeziora, gdzie latem można aktywnie spędzić czas korzystając z licznych atrakcji.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania naszego obiektu. Optymalne zarządzanie ciepłą wodą oraz ogrzewaniem wspomogą nowoczesne logotermy. Dla większego komfortu mieszkańców w każdym lokalu zastosowane zostało ogrzewanie podłogowe, a ubytki ciepła ograniczają 3 szybowe okna. Dzięki takiemu rozwiązaniu w oknie tworzą się dwie komory, a każda z nich to niezależna warstwa izolacyjna. Dodatkowo wszystkie okna są wyposażone w rolety zewnętrzne ze sterowaniem elektrycznym. Podwójna ochrona jest niezwykle skuteczna w ograniczaniu strat energii cieplnej. Do budowy obiektu zastosowaliśmy silikaty, czyli bloki wapienno-piaskowe, niezwykle wytrzymałe, a dzięki wysokiej gęstości zapewniające bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła. Doskonałe warunki termiczne są istotne nie tylko zimą, ale także w upalne, letnie dni. Wszystkie te rozwiązania zapewniają komfort oraz ciszę, tłumiąc odgłosy dobiegające z ulicy.

Nasze lokale cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących najlepszego dla siebie miejsca do życia. Dziękujemy im za zaufanie, którym nas obdarzyli. A tych wciąż niezdecydowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.gk-progress.pl.

Dla wszystkich osób, które do końca lutego 2019 roku dokonają rezerwacji mieszkań dwupoziomowych firma Grupa Kapitałowa Progress przygotowała niespodziankę w postaci zwrotu kosztów do 15 tys. złotych za wykonanie schodów wewnętrznych wg indywidualnego projektu.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o bezpośredni kontakt z biurem TCN Nieruchomości w Szczecinku znajdującym się przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego, kontakt e-mail biuro@tcn.nieruchomosci.pl, numer telefonu 661 678 925 lub bezpośrednio z Grupa Kapitałowa Progress 532 564 900. Z przyjemnością udzielimy wszelkich dodatkowych informacji dotyczących inwestycji.

Grupa Kapitałowa Progress