Zapraszamy do kina

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 02.08.2020 / Komentarze
"Więzień zero", "Scooby-Doo", "Coś sie kończy, coś zaczyna" i "Towar"

"Więzień zero"
Wyspa St. Leonard położona na Północnym Atlantyku to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Gdy jeden eksperyment się nie powiedzie, cała wyspa stanie się przerażającym labiryntem bez wyjścia dla zdesperowanych ocalałych.
Godziny emisji:
31.07 - godz. 18:00 (2D napisy)
1-2.08 - godz. 17:00 (2D napisy)
3-4.08 - godz. 18:00 (2D napisy)
6.08 - godz. 18:00 (2D napisy

"Scooby-Doo"
W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. "Scooby-Doo!" pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną "apsokalipsę". Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.
Godziny emisji:
1-2.08 - godz. 15:00 (2D dubbing)
3-6.08 - godz. 16:00 (2D dubbing)

"Coś sie kończy, coś zaczyna"
Daphne rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem, przeprowadza do siostry i chce zmienić coś w swoim życiu: postanawia odpocząć od związków. Jednak kiedy na jednej imprezie poznaje Jacka i Franka, i zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie, jej plan rozpływa się w powietrzu.
Godziny emisji:
31.07 - godz. 20:00 (2D napisy)
1-2.08 - godz. 19:00 (2D napisy)
3-4.08 - godz. 20:00 (2D napisy)
6.08 - godz. 20:00 (2D napisy)

"Towar" DKF
Droga, ciężarówka wypełniona niepewnymi swojego losu ludźmi, z przerażeniem odkrywającymi, iż zostali uwikłani w sieć handlu żywym towarem.
Viktoria, złapana w tę sieć ma tylko jedną szansę: walczyć o przetrwanie. Antonio, kierowca ciężarówki dręczony świadomością przewożonego przez siebie ładunku, beznadziejnie próbuje uwolnić się z układu w jaki się uwikłał. Droga, która miała prowadzić do lepszego życia, okazuje się piekłem, a ludzie traktowani są jak towar. To historia Viktorii, młodej kobiety, która porzuca wszystko w poszukiwaniu lepszego życia. Od momentu, gdy otwierają się drzwi ciężarówki, Viktoria staje w obliczu okrutnej rzeczywistości handlu ludźmi. Czy można uciec od tego losu?
Godziny emisji:
05.08 - godz. 18:30