Zapraszamy na seans do kina

Miasto z Wizją / 14.02.2021 / Komentarze
Jakie filmy zobaczymy w najbliższych dniach na dużym ekranie?

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich kinomaniaków, którzy z utęsknieniem czekali na możliwość wybrania się na seans filmowy. W ostatnich dniach rząd zadecydował o zniesieniu części obostrzeń, dzięki czemu kina w kraju mogły wznowić swoją działalność. Do pracy wraca także szczecineckie kino Wolność. Na seans mieszkańcy mogą wybrać się tu już dziś – w piątek, 12 lutego. Jednak należy pamiętać, że wciąż obowiązują obostrzenia, których należy przestrzegać, a wizyty w kinowej sali będą odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury przygotowała propozycje zarówno dla najmłodszych widzów, jak i dla par, które chciałyby spędzić walentynkowy wieczór na randce w kinie.  Co w najbliższych dniach zobaczymy na dużym ekranie?

"Scooby-Doo!"
Najnowsza animacja o wiecznie głodnym czworonogu Scoobym, jego najlepszym kumplu Kudłatym i reszcie ekipy to świetna zabawa dla całej rodziny. Zobaczymy, jak poznali się Scooby i Kudłaty oraz poznamy nieznane oblicze tchórzliwego, ale bardzo łakomego psiaka.
12.02. - godz. 14:00 2D dubbing
13.02. - godz. 14:00 2D dubbing
14.02. - godz. 14:00 2D dubbing
15.02. - godz. 16:00 2D dubbing
16.02. - godz. 16:00 2D dubbing
17.02. - godz. 16:00 2D dubbing
18.02. - godz. 16:00 2D dubbing

"Jak zostać gwiazdą"
Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.
12.02. - godz. 16:00, 18:00
13.02. - godz. 16:00, 18:00
14.02. - godz. 16:00, 18:00
15.02. - godz. 18:00
16.02. - godz. 18:00
18.02. - godz. 18:00

"Banksterzy"
Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie, przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta otrzymuje wielką szansę, żeby się wykazać. Mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan (Jan Frycz) jest szarą eminencją krajowej finansjery. W swoim telefonie ma kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób. Takich jak Artur (Rafał Zawierucha) – ambitny szef firmy IT, który, by rozwijać działalność, decyduje się na opcje walutowe. Jego wspólnikiem jest Mateusz (Antoni Królikowski), który marzy o niezależności, własnym lokum i upragnionej wyprowadzce od teściów. Choć młode małżeństwo pozostaje nieufne wobec proponowanych przez banki rozwiązań, to przyparte do muru daje się wciągnąć w finansową pułapkę. Wkrótce losy bohaterów po obu stronach barykady splotą się w pętli wstrząsających wydarzeń, których przebieg ujawni szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. A gdy skończą się wszystkie racjonalne rozwiązania, bohaterom pozostaną już tylko najbardziej dramatyczne wybory.
12.02. - godz. 20:00
13.02. - godz. 20:00